میله ارت مسی

بنتونیت
بنتونیت
جولای 30, 2020
ورق مسی
ورق مسی
جولای 30, 2020
نمایش همه

میله ارت مسی

میله ارت مسی

میله ارت مسی

میله ارت مسی

میله ارت در مکان‌هایی به کار می‌رود که امکان حفر چاه ارت وجود ندارد به علاوه در تمامی سازه‌های فلزی اعم از دکل‌های برق و مخابرات، منبع‌های هوایی، راه آهن و … جهت انتقال جریان ناخواسته برق به زمین و جلوگیری از خطرات برق گرفتگی و سایر خسارات احتمالی از میله‌های ارت در قطر و طول‌های مختلف استفاده می‌کنند که به طریق کوبش در زمین فرو می‌روند سپس با کمک یراق آلات و یا جوش احتراقی مربوطه به سیم ارت اتصال می‌یابند.

میله ارت که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد دارای نوک تیز جهت سهولت برای کوبیده شدن در زمین و در ادامه به طرف دیگر میله سیم ارت متصل می گردد. این سیستم که یک سیستم ارتینگ به حساب می آید باعث می شود اضافه بارهای الکتریکی به وسیله سیم ارت به زمین منتقل شود.

قابل ذکر است این محصول از فلز مس با درصد خلوص بالا جهت هدایت الکتریکی بالاتر استفاده و به فروش می رسد. نکته دیگر در مورد سایز میله ارت میباشد که به سه دسته تقسیم می شود. این محصول به طول 1.5 و نمره 14 و 16 و 25 تولید و در بازار به فروش می رسد.
نوعی از میله ارت، میله ارت کاپرباند یا اتمایز است که در واقع میله ارت با مغز فولاد می باشد که روی آن آبکاری مس شده است.

میله ارت کاپرشیلد نیز همان میله ارت مغز فولاد می باشد و روی آن روکش مس کشیده شده است. در مورد میله ارت باید این نکته
در نظر گرفته شود که میله ارت نامرغوب با قطر کم و جنس غیر استاندارد در زمان کوبیدن دچار انحنا می شود. در زمان خرید از
هر فروشنده ایی نسبت به اصالت کالا اطمینان حاصل نمایید.

فروش میله ارت مسی

میله ارت مسی در سایزهای مختلف با کیفیت بالا در فروشگاه راد مس موجود میباشد. برای اطلاع از قیمت‌ این محصولات با مشاورین و کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.